Srpen 2014


The Originals - Synopse k 2. sérii

31. srpna 2014 v 17:05 | *Lian* |  TO - Synopse

Druhá série najde naše hrdiny přizpůsobující se novému statu quo s tím, že nově ve městě vládnou vlkodlaci a nesčetné množství hrozeb číhá za rohem. I když by Hayley s Klasem podpalovali zem, aby udělali New Orleans pro svou dceru Hope bezpečné, bojují teď se svými vnitřními démony. Hayley se přizpůsobuje životu jako hybrid, prožívá ochromující vztek a deprese po rozloučení se svou dcerou, a Klaus - který teď potřebuje svou sílu více než kdy jindy - se nachází oslabený tím, že vlkodlaci používají půlměsíční prsteny kované v jeho krvi. Elijah, jenž se ocitl izolovaný od své problémové rodiny, si klade za cíl zničit Francescu a její zrádné vlkodlaky, spojí s Marcelem a obnoví upíří komunitu. Navzdory nebezpečí v městě, Cami se rozhodne studovat a pokračovat v životě, který žila než potkala Klause - ale vlkodlaci nejsou ve čtvrti jediní nepřátelé, kteří brání, aby byl v New Orleans mír.

Klaus a Elijah neví, že jejich nevyzpytatelní rodiče vstali z mrtvých. I když jejich otec Mikael je kontrolovaný Davinou, má pořád v úmyslu zabít Klause a to i v případě, kdyby musel projít přes Davinu. Jinde, jejich matka Esther, obývající tělo dospívající čarodějnice, sílí také v důsledku náročné a kroucené lásky ke svým dětem, když vymyslí znepokojivý plán sjednotit její roztříštěnou rodinu - plán, který zahrnuje nevýslovné utrpení a to nejen pro původní sourozence, ale i pro veškeré jejich blízké.


The Vampire Diaries - Synopse k 6. sérii

30. srpna 2014 v 22:55 | *Lian* |  TVD - Synopse
http://31.media.tumblr.com/df86226bc6ede687b445c7ae97a42b9f/tumblr_napugjiwzw1s5lebco3_250.gif http://38.media.tumblr.com/c08ba640331d681f9558bc21d8a8c96d/tumblr_napugjiwzw1s5lebco1_250.gif
5. série
5. série The Vampire Diaries začala být pro Elenu nadějnou. Po vášnivém létě s Damonem, Elena míří do Whitmore College s Caroline, nevěděla však, že Bonnie obětovala svůj život, aby zachránila Jeremyho. Zatímco přátelé bojovali, aby Bonnie přivedli zpět k životu jako kotvu na druhou stranu, Stefan musel čelit svému dvojníkovi Silasovi, a nově lidská Katherine bojovala se smrtelností a mateřstvím. Vztah mezi Elenou a Damonem byl podroben zkoušce, když Enzo, starý upírský přítel z Damonové minulosti ukázal, že je stále naživu a hledá pomstu. Přátelství Stefana a Caroline se prohloubilo, když se spolu postavili proti Poutníkům, kočovnému kmenu čarodějů, kteří chtěli zbavit Mystic Falls nadpřirozena. Nakonec, když čas ubíhal a druhá strana se hroutila, se Damon a Bonnie obětovali, aby zachránili své přátele.

6. série
Teď, pár měsíců po této tragedii, všichni se se ztrátou svých milovaných vypořádávají různými způsoby, někteří víc destruktivně než ostatní. Co se stalo s Bonnie a Damonem, a jestli mohou být zachráněni zůstává záhadou. Mezitím, jejich milované město Mystic Falls je pořád zóna bez magie, chráněné novým komunitním programem. Pokud existuje nějaká naděje na záchranu jejich dřívějších životů, musí naši hrdinové najít způsob, jak překonat žal a spojit své síly dohromady. Tato série se bude zabývat tématy ztráty, popírání a co to znamená a jít dál tváří v tvář nesmrtelnosti. Na to následuje jedna prostá otázka - Můžete se opravdu někdy vrátit zase domů?


TVD - Commercials for NT1

30. srpna 2014 v 22:10 | *Lian* |  TVD - Videa
Objevily se reklamní upoutávky pro stanici NT1.

Nina Dobrev - Instagram #30

29. srpna 2014 v 18:07 | *Lian* |  Nina Dobrev - Fotky
Nina přidávala fotky z VMA's :)
http://photos-c.ak.instagram.com/hphotos-ak-xaf1/10632424_699122913508522_309884700_n.jpg
#TBT to the #VMAs Shout out to the girl photo bombing us. #funnyfaces all around. @treysongz

Candice Accola - CWestionator

29. srpna 2014 v 0:23 | *Lian* |  Candice Accola - Videa
Candice odpovídala na různé otázky, které se jí vždycky náhodně zjevovaly, škoda, že je to tak krátké :(

TVD - 6. série by mohla být poslední

29. srpna 2014 v 0:19 | *Lian* |  TVD - Novinky
http://38.media.tumblr.com/cfdd76ff82bacf8911bda9b1ec5ee4b9/tumblr_napssvEdSi1t3nc69o2_500.gif
TVD by mohlo skončit už 6. sérií, Ian Somerhalder pro server digitalspy.co.uk řekl, že by se to klidně mohlo stát: "Šestá série by mohla být naše poslední. Myslím, že si teď ke konci všichni uvědomují, že tohle je pro nás důležitý čas v našich životech. Vytvořili jsme ale spoustu skvělých příběhů."

Ale konec není oficiální, 2 ze 3 hlavních herců (Ian, Paul, Nina) podepsali smlouvu na 6. sérii, jeden ale zatím nepodepsal, nejspíš to byl Ian.

Phoebe Tonkin - Fake you Piercings

28. srpna 2014 v 10:36 | *Lian* |  Phoebe Tonkin - Fotky
Phoebe pro kampaň Fake your Piercings (časopis Into the Gloss).

Pretty Little Liars - Fatal Finale

27. srpna 2014 v 23:09 | *Lian* |  PLL - Ostatní
Článek obsahuje spoilery z finální epizody, takže, kdo ji neviděl a chce se nechat překvapit, zatím to nečtěte :)

The Vampire Diaries - 6x01 Promo #2

27. srpna 2014 v 21:04 | *Lian* |  TVD-promo-videa
Objevilo se další "promo", spíš jen kousek proma, vůbec jsem o něm nevěděla, narazila jsem na něj až u Simy, obdivuji ji, že ho vůbec našla :) Bohužel je zatím ve špatné kvalitě a vypadá to, že není úplně od začátku, do komentů na youtube psali, že tam Elena anglicky říká: "for the rest of eternity, there's going to be a hole in my heart", ale je to nejspíš useklé, protože já tam slyším spíš "Are you ready?", ale to je jedno :) No, musíme si pak počkat na lepší kvalitu :)
Elena: Po zbytek věčnosti budu v mém srdci mít díru.
Damon: Eleno, posuň se dál.