TO - Sneak-peek(1) 1x18

29. března 2014 v 21:42 | *Lian* |  TO-promo-videa
Překlad pod perexem...
Klaus: Vidím, že malého vlka jsi už pomstil. Ale soudě podle tvého výrazu, stále toužíš po krvi.
Elijah: Pokud je definicí šílenství dělání věcí opakovaně a očekávání jiného výsledku, tak to ze mě určitě dělá jednoho ze šílených mužů.
Klaus: Ale no tak. Jaký hrozný skutek vykonal bastard tentokrát?
Elijah: Víš, že v minulosti jsem ocenil metody manipulace. Avšak nyní jsme tady, balancujeme na pokraji nové éry, která zabezpečí prospěch nejen tvému ​​domovu, ale i tvému ​​dítěti a ty za mým zády konspiruješ s vlky ?
Klaus: Konspirace je slovo, které bych těžko použil na popis rodinného setkání, ledaže by si zapomněl, Elijahu, že i oni jsou moje rodina, stejně jako leckterý Mikaelson. Po pravdě, tak se vlastně ani nejmenuju.
Elijah: Jak jednoduše se distancuješ od tisíce let dlouhé oddanosti.
Klaus: Teď, když jsem našel pozůstatky mé rodiny to mám to ignorovat? Očekával jsem, že podpoříš mou touhu pomoci jim, místo pomoci Hayley a dítěti.
Elijah: Nezpochybuj mou věrnost k Haley a dítěti.
Klaus: Samozřejmě. Protože tvé city k Hayley nemají co dočinění s bezmeznou oddaností. Viděl jsem, jak ses o ni dnes večer staral, volal jsi její jméno ve tmě a byl jsi připraven dychtivě zničit každého, kdo by jí ublížil.
Elijah: Snažil jsem se skrýt všechny pocity k této ženě, snažil jsem se respektovat tvoje záměry, ale už ne.
Klaus: Varuji tě!
Elijah: Ne, já varuji tebe. Odpustil jsem ti, přemlouval se za tebe, odpoutal jsem se od mých tužeb jménem tvého směšného vykoupení. Nikdy více. Pokud něco budu chtít, tak si to vezmu a nic, nic mi nebude stát v cestě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klaroline X Forwood

Klaroline
Forwood

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama